Cuckold BBC

Cuckold BBC отзиви 2021

Този сайт се промотира като приобщаващ и отворен за всеки. Това включва потребители, които са хетеросексуални, гей / лесбийки, небинарни и други членове на LGBTQ + общността. Cuckold BBC представлява сайт за запознанства за тези, които търсят и са заинтересовани от Cuckold запознанства. Има процес на ръчно одобрение за всички качени снимки на профила. Това е добавена функция за сигурност, за да се гарантира, че акаунтите са реални (а не измамни) и да се премахне всяко рекламно съдържание или неподходящ материал. Това означава, че ще намерите само реални хора, които искат да имат реални ангажименти. Цената за премиум абонамент започва от $ 44.95.

Функции или как работи Cuckold BBC.

За такива случаи, съществува функция за "блокиране", която да разреши проблема (повече няма да получавате съобщения от този потребител). Ако обаче поведението му стане неприлично и грубо, препоръчваме и да го докладвате към модераторите.

Приятна характеристика на Cuckold BBC е функцията за групов чат. Това е чудесен начин хората да се свързват и споделят информация, която ще им помогне да открият общи интереси (понякога базисни, като политически убеждения, а понякога специфични, като зодия). Тези, които се свързват в групови чатове, могат да започнат свои лични такива, след като намерят някого, когото харесват.

Разговорите на камера придобиха огромен ръст в популярността си по време на пандемията от COVID-19 и сега са централна част от съвременните запознанства. Възможността да чатите наживо и да видите как наистина изглежда избрания партньор е от съществено значение. Ще имате по-ясна идея относно това как изглежда човека, с когото си говорите и ще избегнете потенциално разочарование, породено от грешни очаквания.

Онлайн запознанствата не биха могли да съществуват без чат и съобщения. Cuckold BBC дава на потребителите възможността да изпращат и приемат покани за чат. Чатът съдържа и други комуникационни функции, с които можете да се изразявате (те включват емотикони, виртуални подаръци и т.н.).

Cuckold BBC вече ви позволява да добавите кратко видео към профила си. Това е чудесен начин да се откроите и да получите повече гледания. Можете да се представите и да кажете на хората какво търсите. Той също така позволява на останалите да ви видят и чуят, преди да решат да комуникират с вас.

Да бъдеш забелязан винаги е предизвикателство. Затова и Cuckold BBC предлага платена функция, която ще ви даде приоритетен статус на сайта. Ще получите място по-нагоре в списъка и ще можете да виждате други със същата функция. Това е чудесен начин да бъдете забелязани и да увеличите шансовете си за съвпадение.

Може да търсите и филтрирате другите потребители на база базисни критерии.

  • Пол на потребителите;
  • Възраст на потребителите;
  • Само потребители с профилни снимки;
  • Потребители, които в момента са онлайн;

В допълнение на горните методи, има налични и по-специализирани критерии, според които може да търсите и филтрирате потребители.

Предимства

Имате възможност да блокирате други потребители. Това означава, че няма да могат да ви видят или да се свържат с вас.

Може да се включвате в групови чатове.

Потребителите също така имат възможност за видео разговор. Това е чудесно за визуални взаимодействия, които текстовите съобщения просто не могат да ни дадат.

Личните чатове са налична функция.

Може да се възползвате от подробни филтри и начини за търсене на потребители.

Можете да си платите за изпъкването на профила ви.

Можете да направите свой видео профил, където да се представите и да разкажете за идеалния си партньор.

Този сайт потвърждава мейла на потребителите (за да предотврати фалшиви акаунти).

Модераторите ще проверят снимките ръчно, за да одобрят създаването на вашия профил. Това е добавена функция за сигурност, която не позволява на хората да създават фалшиви акаунти или да споделят неприлични изображения.

Недостатъци

Сайтът не е отзивчив, което означава, че може да е трудно да се използва на телефони и таблети (страницата може да не се форматира правилно според размера на екрана на устройството).

Понастоящем сайтът не се предлага като приложение за iOS.

Понастоящем сайтът не се предлага като приложение за Android.

Цена и възможност за платено членство - Колко струва членството? Cuckold BBC безплатен ли е?

Cuckold BBC предлага възможност за безплатно изпробване на платеното членство.

Безплатният пробен период се подновява автоматично, така че трябва да го отмените преди края на пробния период.

Cuckold BBC предлага възможности за платено членство.

Платеното членство се поднодява автоматично, така че трябва да го отмените преди края на платения период, ако не желаете да го използвате повече.

Cuckold BBC не предлага система, базирана на монети, чрез които да заплащате определени дейности, като например изпращане на съобщения или виртуални подаръци.

Опции за пробен период

  • 5 Дни струва $7.28;
  • 1 Месец струва $51.03;

Опции за платено членство

  • 1 Месец струва $44.95;
  • 1 Месец струва $51.03;
  • 3 Месеца струва $69.24;
  • 12 Месеца струва $145.69;

Намаления и кодове за отстъпка за Cuckold BBC

В момента няма купони или кодове за отстъпка за Cuckold BBC.

Регистрация - Как да се регистрирате в Cuckold BBC?

Информацията, която трябва да попълните, за да се регистрирате в Cuckold BBC, е средна по обем (съдържаща между 5 и 10 полета максимум).

Приложения и мобилни версии

Този сайт за запознанства не е създаден с отзивчив уеб дизайн. Това означава, че форматирането може да изглежда различно на различни устройства (мобилен телефон, таблет) и може да е трудно за използване. За съжаление, понастоящем няма приложения за устройства с Android или iOS.

Поверителност и анонимност

Онлайн запознанствата обикновено попадат в категории „публични“ или „поверителни“. В случай на публични запознанства, всички потребителски профили са видими, дори и за нерегистрирани потребители. И обратно, личните сайтове за запознанства защитават анонимността и поверителността, като правят това съдържание недостъпно за потребители, които не са регистрирани.

Профилите на този сайт са лични и като такива са достъпни само за други регистрирани потребители. Това означава, че никой друг освен потребители няма да може да види профила ви. Всички, които не са регистрирани на този сайт няма да могат да видят, че сте регистрирани там.

Защита срещу фалшиви профили и измами

Ако се регистрирате на Cuckold BBC, ще трябва да потвърдите мейл адреса, който сте въвели по време на регистрацията. Тази мярка играе ролята на основна защита срещу създаването на фалшиви профили и допринася за цялностно позитивното и безопасно преживяване в платформата.

.

Правила и Условия (TOS)

Този сайт за запознанства дава достъп до своите Правила (ще намерите линк към тях на главната страница). Препоръчваме да ги прочетете преди регистрация. Важно е да се запознаете с тях, въпреки факта, че текстът може да е дълъг.

Информация за контакт

Този Cuckold BBC се управлява от Infinite Connections Inc., която е регистрирана в United States. Ако искате да се свържете с компанията, може да използвате следните данни за контакт:

  • Име на компанията: Infinite Connections Inc.;
  • Главен офис на компанията: 865 SW 78th Ave STE A100;
  • Пощенски код и град: 33324 Plantation;
  • Държава: United States;

Анулиране на членството - Как да прекратя платения си акаунт в Cuckold BBC?

Важно е да знаете как да анулирате платеното си членство, ако сте избрали да имате такова. На Cuckold BBC можете да отмените абонамента си онлайн. Плащанията се повтарят автоматично, което означава, че ще трябва да анулирате акаунта си ръчно, ако решите, че повече не искате да използвате услугата.

Анулиране на акаунт - Как да изтрия акаунта си от Cuckold BBC?

Анулирането на вашия акаунт на Cuckold BBC може да стане по всяко време и безплатно. Това може да стане онлайн. Ако не можете да намерите опцията за анулиране на акаунта си, можете да се свържете с екипа за поддръжка на клиенти, който ще ви посъветва как да направите това. Членството в Cuckold BBC се заплаща. Това означава, че може да се наложи да анулирате абонаменти или платени функции, когато деактивирате или изтриете акаунта си. В допълнение към анулирането на акаунта си, вие също имате възможност да се отпишете от пощенски списъци или други известия, така че да не получавате допълнителни новини от Cuckold BBC.

Публикувано от Cuckold BBC - 2021-4-17
Cuckold BBC оценка: 2.3 /

Потребителски мнения и опит с Cuckold BBC

Напишете своето мнение за Cuckold BBC

Опитайте да сте обективни и да опишете позитивните и негативните страни на преживяването си