Latvian Brides

Latvian Brides ulasan 2021

Laman web ini mempromosikan ianya sebagai web yang menyeluruh dan terbuka untuk sesiapa sahaja kebanyakkannya heteroseksual. Latvian Brides adalah laman web janji temu di mana orang yang berminat dengan Pengantin Perempuan Luar negeri boleh mencari apa yang mereka cari. Harga untuk langganan premium bermula dari $ 29.95. Kredit dan token boleh digunakan di Latvian Brides bermula pada $50.00.

Fungsi atau bagaimanakah Latvian Brides berfungsi?

Kadangkala anda menerima pesanan dari orang-orang yang anda tidak mahu berinteraksi. Atau, anda mungkin mendapat jemputan yang lebih banyak dari apa yang anda boleh kendalikan. Sekiranya ini berlaku, anda mempunyai pilihan untuk menyekat pengguna lain. Ini bermanfaat sekiranya seseorang berkelakuan tidak senonoh, atau tidak mematuhi kod peraturan laman web. Sebaik sahaja anda menggunakan ciri "sekatan pengguna", anda tidak akan melihat atau mendengar dari orang tersebut. Anda juga boleh melaporkan orang ini kepada moderator laman web ini.

Keupayaan untuk menyaring pengguna mengikut wilayah adalah berguna sekiranya anda mencari pasangan di kawasan anda dan anda tidak berminat untuk berulang-alik atau menjalinkan hubungan jarak jauh.

Anda boleh mencari dan menyaring pengguna-pengguna lain di laman web ini mengikut kriteria asas

  • Jantina pengguna;
  • Umur pengguna;

Pengguna yang hanya mempunyai foto profil

  • Pengguna yang sedang dalam talian;

Tambahan pada kaedah di atas, kriteria yang lebih khusus tersedia, bergantung kepada apa yang anda cari dan saring pengguna.

Kebaikan

Sekiranya anda mahu, anda boleh menyekat pengguna yang terpilih. Mereka tidak akan dapat berhubung dengan anda.

Anda boleh menyaring keputusan untuk menunjuk orang di kawasan anda. Anda juga boleh menggunakan saringan carian lanjut untuk mengecilkan pilihan padanan anda.

Saringan carian lanjutan juga ada, dan boleh digunakan untuk menjurus kepada pilihan pengguna.

Kelemahan

Laman web tidak responsif bermaksud kemungkinan susah untuk menggunakannya pada telefon dan tablet (halaman mungkin tidak di format bersesuaian saiz skrin peranti).

Buat masa ini, laman web tidak menawarkan aplikasi muat turun untuk iOS.

Laman pada masa ini tidak ada aplikasi untuk peranti Android.

e-mel pengguna untuk pendaftaran tidak disahkan, oleh itu ada kemungkinan profil palsu akan muncul di laman web ini.

Imej tidak diluluskan secara manual, bermaksud kemungkinan terdapat jumlah tinggi profile palsu dengan foto yang e ksplisit, tidak sesuai atau berasaskan iklan.

Pilihan Keahlian Harga dan Berbayar - Berapakah kos keahlian? Adakah Latvian Brides percuma?

Latvian Brides tidak menawarkan sebarang pilihan keahlian berbayar secara percubaan.

Latvian Brides menawarkan pilihan keahlian berbayar.

Keahlian berbayar ini akan diperbaharui secara automatik. Sekiranya anda tidak mahu menggunakan perkhidmatan ini, anda perlu membatalkan keahlian sebelum tamat tempoh bayaran.

Latvian Brides menawarkan sistem token dan kredit dimana anda boleh bayar untuk ciri-ciri premium (seperti penghantaran pesanan, berbual dengan pengguna, profil yang lebih keterampilan, dll.)

Sistem token ini dibayar sekali sahaja. Ianya tidak diperbaharui secara automatik sekiranya ada kekurangan token. Anda perlu membeli jumlah token yang diperlukan secara manual setiap kali anda ingin menggunakan perrkhidmatan ini.

Pilihan keahlian berbayar

  • 1 Bulan kos $29.95;

Pilihan untuk membeli kredit dan token

  • 53 Token kos $50.00;
  • 1 Token kos $95.00;
  • 110 Token kos $100.00;
  • 300 Token kos $250.00;
  • 600 Token kos $500.00;

Diskaun dan kod kupon untuk Latvian Brides

Buat masa ini tiada kupon atau kod diskaun untuk Latvian Brides.

Pendaftaran - Bagaimanakah untuk mendaftar di Latvian Brides

Latvian Brides mempunyai borang pendaftaran sederhana yang mempunyai maksimum 5- 10 medan.

Aplikasi dan versi mudah alih

Laman web janji temu ini tidak mempunyai reka bentuk web yang responsif sepenuhnya, yang akan menyukarkan penggunaan ciri janji temu pada telefon bimbit atau tablet. Malangnya, tidak ada aplikasi untuk peranti Android atau iOS.

Privasi dan anonimiti

Kedua-dua perkhidmatan umum dan peribadi wujud untuk janji temu dalam talian. Sekiranya anda adalah seseorang yang menghargai anonimiti anda dan mahu melindungi maklumat anda, anda mungkin mahu memilih platform peribadi. Perkhidmatan janji temu umum sering membenarkan sesiapa sahaja, walaupun pengguna tidak berdaftar, untuk mengakses laman dan melihat maklumat pengguna.

Pengguna yang tidak berdaftar tidak boleh melihat maklumat profil anda. Ini untuk melindungi privasi dan memastikan hanya orang yang anda ingin berinteraksi boleh melihat maklumat anda. Ini membantu meningkatkan keselamatan dan melindungi anonimiti pengguna.

Pencegahan profil palsu dan penipuan

Latvian Brides menggunakan moderator atau juruanimasi untuk mengawal sembang, yang kadangkala hanya boleh diakses dengan keahlian premium atau berbayar. Sembang ini sering menggunakan bot, atau moderator menggunakan teks yang disediakan. Ini bermakna pengguna tidak akan mempunyai pengalaman sebenar, dan mereka tidak boleh berjanji temu.

Pendaftaran untuk Latvian Brides tidak memerlukan pengesahan alamat e-mel anda. Oleh itu, ada kemungkinan nda akan bertemu dengan profil penipuan atau palsu pada laman web. Berhati-hati dengan maklumat yang anda pilih untuk berkongsi dan dengan siapa anda berinteraksi.

Latvian Brides tidak memerlukan kelulusan foto. Disebabkan kelulusan foto manual membantu menyaring akaun palsu, ianya berkemungkinan yang anda mungkin berinteraksi dengan profil palsu. Ini kadangkala dikenali berdasarkan foto (selebriti, watak filem, haiwan, pengiklanan berjenama). Oleh itu, berhati-hati––tidak semua interaksi anda mungkin dengan pengguna sebenar. Kelulusan manual juga membantu menyaring foto yang tidak sesuai atau eksplisit yang pengguna kadang-kadang memuat naik ke laman janji temu, oleh itu, berhati-hati dengan ini juga.

Terma dan Syarat (TS)

Laman web janji temu ini mempunyai Syaratnya yang boleh diakses (anda boleh menemui pautan di laman web utama). Kami mengesyorkan anda membacanya sebelum mendaftar. Walaupun teksnya panjang, ianya penting untuk anda membiasakannya.

Maklumat kontak

Laman web janji temu Latvian Brides diuruskan oleh A Foreign Affair, yang telah didaftarkan di United States. Sekiranya anda ingin menghubungi syarikat ini, anda boleh menggunakan maklumat kontak berikut:

  • Nama Syarikat: A Foreign Affair;
  • Ibu Pejabat Syarikat: 7320 N. Dreamy Draw Drive;
  • Bandar dan Poskod: 85020 Phoenix ;
  • Negara: United States;
  • E-mel: afa@wwdl.net;
  • Telefon: (602) 553-8178;
  • Faks: (602) 468-1119;

Pembatalan Keahlian - Bagaimanakah saya membatalkan akaun berbayar di Latvian Brides?

Pembatalan boleh dilakukan secara dalam talian. Sekiranya anda telah memutuskan untuk membeli keahlian berbayar, ianya berbaloi untuk mengetahui cara membatalkannya. Disebabkan pembayaran tidak dipotong secara automatik dari akaun anda dan keahlian anda diperbaharui selepas tempoh pembayaran, selesaikan pembatalan sebaik sahaja anda memutuskan tidak memerlukannya.

Pembatalan Akaun Anda - Bagaimanakah cara saya menghapuskan akaun saya di Latvian Brides?

Membatalkan profil anda di Latvian Brides adalah percuma. Anda boleh melakukannya secara dalam talian di seksyen pengurusan / tetapan profil, atau anda boleh menghubungi sokongan pengguna dengan menggunakan maklumat kontak di atas, di mana mereka akan menasihati anda bagaimana untuk membatalkan profil anda. Anda mungkin perlu membatalkan sebarang langganan atau ciri-ciri berbayar apabila anda menyahaktif atau memadam akaun anda kerana keahlian pada laman web janji temu ini adalah berbayar. Tambahan kepada membatalkan akaun anda, anda juga mempunyai pilihan untuk menghentikan langganan daripada senarai mel, atau apa-apa notifikasi yang lain, supaya anda tidak akan menerima apa-apa berita selanjutnya dari Latvian Brides.

Di Terbitkan oleh Latvian Brides - 28/02/2021
Penilaian Latvian Brides: 3.1 /

Ulasan dan pengalaman pengguna dengan Latvian Brides

Tulis pendapat anda mengenai Latvian Brides

Cuba objektif dan terangkan pengalaman positif dan negatif anda sebenarnya