Filipina Brides

Filipina Brides recenzja 2021

Strona promuje się jako pozbawiona uprzedzeń i otwarta dla wszystkich, głównie osób heteroseksualnych. Filipina Brides to serwis randkowy dla osób zainteresowanych Zagraniczne żony. Ceny członkostwa premium zaczynają się od 29.95$. Ceny kredytów i monet używanych na portalu zaczynają się od 50.00$.

Funkcje i jak Filipina Brides działa?

Istnieje opcja "zablokuj użytkownika", aby rozwiązać problem (nie będziesz więcej otrzymywać wiadomości od danej osoby). Jeśli jednak zachowanie użytkownika jest niewłaściwe lub nieprzyzwoite, sugerujemy zgłosić go do moderatorów.

Najczęściej ludzie chcą poznawać osoby ze swojego regionu. Z tego względu niezbędne jest, aby portal posiadał możliwość filtrowania użytkowników według tej cechy. Dodatkowo możesz także wyszukiwać ludzi według prostych kryteriów.

Możesz wyszukiwać i filtrować użytkowników na stronie według podstawowych kryteriów

  • Płeć użytkowników;
  • Wiek użytkowników;
  • Tylko użytkownicy ze zdjęciem;
  • Użytkownicy aktualnie online;

Poza powyższymi kryteriami, dostępnych jest więcej szczegółowych opcji, według których możesz wyszukiwać i filtrować użytkowników.

Zalety

Możesz blokować innych użytkowników. Oznacza to, że nie będą cię widzieli ani mogli się z tobą skontaktować.

Możesz wyszukiwać użytkowników w swojej okolicy.

Możesz skorzystać z zaawansowanego filtrowania i wyszukiwania użytkowników.

Wady

Filipina Brides nie jest w pełni responsywna, ciężko z niej korzystać na telefonie czy tablecie.

Portal nie oferuje w tym momencie aplikacji do pobrania na iOS.

Filipina Brides nie oferuje aplikacji do pobrania na Androida.

E-maile użytkowników nie są weryfikowane przy rejestracji, możliwe więc, że na stronie znajdziesz wiele fałszywych profili.

Portal nie oferuje ręcznego zatwierdzania zdjęć przez moderatorów. Oznacza to, że możesz na nim znaleźc wiele fałszywych profili lub profili z niewłaściwymi lub reklamowymi zdjęciami.

Ceny i płatne członkostwo - Ile kosztuje członkostwo premium? Czy Filipina Brides jest darmowa?

Filipina Brides nie oferuje płatnego okresu próbnego członkostwa.

Filipina Brides oferuje płatne opcje członkostwa.

Płatne członkostwo jest automatycznie odnawiane, musisz więc je anulować przed końcem okresu płatności, jeśli nie chcesz dłużej korzystać z usługi.

Filipina Brides oferuje system płatności monetami i kredytami, którymi możesz płacić za funkcje premium (wysyłanie wiadomości, chatowanie, większą widocznośc profilu itp.).

System monet opłacany jest tylko raz. Nie jest odnawiany automatycznie w przypadku braku monet, musisz więc kupować wymaganą liczbę monet ręcznie za każdym razem, gdy chcesz skorzystać z usługi.

Opcje płatnego członkostwa

  • 1 Miesiąc kosztuje 29.95$;

Opcje zakupu monet i kredytów

  • 53 Monety kosztuje 50.00$;
  • 1 Monety kosztuje 95.00$;
  • 110 Monety kosztuje 100.00$;
  • 300 Monety kosztuje 250.00$;
  • 600 Monety kosztuje 500.00$;

Zniżki i kupony na Filipina Brides

Aktualnie nie ma kuponów ani kodów zniżkowych dostępnych dla Filipina Brides.

Rejestracja - Jak zarejestrować się na Filipina Brides?

Musisz wypełnić kilka punktów z informacjami, aby się zarejestrować na Filipina Brides (5-10 pól).

Aplikacje i wersje mobilne

Ten portal randkowy nie jest w pełni responsywny, co może sprawiać trudności przy korzystaniu z niego na telefonie lub tablecie. Niestety nie ma aplikacji na Androida ani iOS.

Prywatność i anonimowość

Portale randkowe dzielą się generalnie na publiczne i prywatne. W przypadku publicznych, wszystkie konta użytkowników dostępne są dla każdego. Portale prywatne oferują wyższy poziom prywatności i anonimowości, jako że twój profil dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników (nikt inny nie może oglądać twojego profilu).

Niezarejestrowani użytkownicy nie są w stanie zobaczyć informacji na twoim profilu. Służy to ochronie prywatności i zapewnieniu, że tylko osoby, z którymi chcesz się dzielić informacjami o sobie, będą miały do nich dostęp. Pomaga to zwiększyć bezpieczeństwo i chroni anonimowość użytkowników.

Zapobieganie oszustwom i fałszywym profilom

Warunki użytkowania opisują, że strona używa moderatorów i animatorów do kontrolowania chatów. W związku z tym, użytkownicy nie będą mieli rzeczywistego doświadczenia. Chaty odbywają się najczęściej z botami lub moderatorami, którzy kopiują i wklejają gotowe teksty. Nie ma także możliwości, aby spotkać się na żywo z takimi użytkownikami.

Rejestracja na Filipina Brides nie wymaga potwierdzenia adresu e-mail. Możliwe jest więc, że trafisz na stronie na fałszywe konta lub oszustów. Uważaj na informacje, jakimi dzielisz się i z kim rozmawiasz.

Na Filipina Brides nie ma weryfikacji zdjęć. Oznacza to, że możesz znaleźć nieprawdziwe profile na stronie (celebrytów, gwiazd filmowych, reklamy itp.). Możesz rozpoznać takie profile od razu, po samych zdjęciach. Bądź jednak ostrożny z kim wchodzisz w interakcję. Ręczne zatwierdzanie zdjęć pozwala odsiać niewłaściwe zdjęcia, które użytkownicy czasami publikują na portalach randkowych, miej to także na uwadze.

Warunki użytkowania

Ten portal randkowy ma dostępne Warunki użytkowania (możesz je znaleźć w odnośniku na stronie głównej). Rekomendujemy zapoznanie się z nimi przed rejestracją. Pomimo, że tekst może być długi, ważne jest aby się z nimi zapoznać.

Informacje kontaktowe

Portal randkowy Filipina Brides jest obsługiwany przez A Foreign Affair zarejestrowaną w United States. Jeśli chciałbyś skontaktować się z firmą, możesz skorzystać z poniższych danych kontaktowych:

  • Nazwa firmy: A Foreign Affair;
  • Siedziba firmy: 7320 N. Dreamy Draw Drive;
  • Kod pocztowy i miasto: 85020 Phoenix ;
  • Kraj: United States;
  • E-mail: afa@wwdl.net;
  • Telefon: (602) 553-8178;
  • Faks: (602) 468-1119;

Anulowanie członkostwa - Jak anulować płatne członkostwo na Filipina Brides?

Ważne jest, aby wiedzieć, jak anulować płatne członkostwo, jeśli z niego korzystałeś. Na Filipina Brides możesz anulować swoje członkostwo online. Płatności są odnawiane automatycznie, co oznacza, że musisz je ręcznie anulować, jeśli nie chcesz dłużej korzystać z usługi.

Zamykanie konta - Jak usunąć konto na Filipina Brides?

Usunięcie konta na Filipina Brides może być dokonane w dowolnym momencie i bezpłatnie, online. Jeśli nie możesz znaleźć opcji zamknięcia konta na swoim profilu, możesz skontaktować się ze wsparciem użytkownika, gdzie otrzymasz informacje, jak tego dokonać. Członkostwo na Filipina Brides jest płatne. Oznacza to, że będziesz musiał anulować płatności lub płatne funkcje, gdy będziesz dezaktywował lub usuwał swoje konto. Użytkownicy mają możliwość wypisania się z listy mailingowej oraz otrzymywania innych informacji. Oznacza to, że nie będziesz już otrzymywał wiadomości z Filipina Brides.

Opublikowane przez Filipina Brides - 06.02.2021
Filipina Brides ocena: 3.4 /

Recenzje użytkowników i doświadczenie z Filipina Brides

Napisz opinię o Filipina Brides

Postaraj się być obiektywny i opisz rzeczywiste pozytywne lub negatywne doświadczenie