Cuckold BBC

Cuckold BBC Recenzii 2021

Acest site se promovează ca fiind inclusiv și deschis oricui. Aceasta include heterosexuali, homosexuali / lesbiene, utilizatorii queer, non-binari, precum și orice alți membri ai comunității LGBTQ +. Cuckold BBC se caracterizează ca un site de întâlniri pentru cei care caută și sunt interesați de Matrimoniale cuckhold. Există un proces de aprobare manuală pentru toate fotografiile de profil încărcate. Aceasta este o caracteristică de securitate adăugată pentru a vă asigura că toate conturile sunt reale (nu frauduloase) și pentru a elimina orice conținut bazat pe reclame sau materiale inadecvate. Aceasta înseamnă că veți găsi doar oameni reali care vor să aibă angajamente reale. Costul abonamentului premium începe la $ 44.95.

Funcția sau cum funcționează Cuckold BBC?

Pentru astfel de cazuri, există o caracteristică „blocare utilizator” care rezolvă această problemă (nu veți mai primi mesaje de la acel utilizator). Cu toate acestea, dacă comportamentul utilizatorului devine inadecvat sau indecent, vă recomandăm, de asemenea, să raportați utilizatorul moderatorilor.

O caracteristică frumoasă a Cuckold BBC este chatul de grup. Aceasta este o modalitate excelentă pentru oameni de a se conecta și de a împărtăși informații care îi vor ajuta să identifice interese comune (uneori generale, cum ar fi credințele politice și alteori specifice, cum ar fi un semn zodiacal). Cei care se conectează în chat-urile de grup pot începe propriile chat-uri private după ce au găsit pe cineva de care le place.

Comunicarea prin webcam a cunoscut o creștere uriașă a popularității în timpul pandemiei COVID-19 și este acum o parte integrantă a întâlnirilor moderne. Este esențial să conversați live și să vedeți cum arată partenerul ales. Veți avea o idee mai clară despre persoana cu care vorbiți și nu va trebui să suferiți dezamăgirea falselor așteptări.

Întâlnirile online nu ar putea exista fără chat și mesaje. Cuckold BBC oferă utilizatorilor posibilitatea de a trimite și accepta invitații de chat. Chatul conține și alte funcții de comunicare pentru a vă exprima (acestea includ emojis, cadouri virtuale etc.).

Cuckold BBC vă permite acum să adăugați un scurt videoclip la profilul dvs. Acesta este un mod minunat de a ieși în evidență și de a obține mai multe vizualizări. Vă puteți prezenta și spune oamenilor ce căutați. De asemenea, permite utilizatorilor să vă vadă și să vă audă înainte de a decide să interacționeze cu dvs.

A fi observat este întotdeauna o provocare. Prin urmare, Cuckold BBC oferă o funcție plătită care vă va oferi statutul de prioritate pe site. Vi se va oferi o listă mai mare și veți putea vedea alți utilizatori cu aceeași caracteristică. Aceasta este o modalitate excelentă de a fi mai vizibil și de a vă crește șansele de potrivire.

Puteți căuta și filtra alți utilizatori de pe site conform criteriilor de bază

  • Sexul utilizatorilor;
  • Vârsta utilizatorilor;
  • Utilizatorii numai cu fotografii de profil;
  • Utilizatori care sunt online în prezent;

În plus față de metodele de mai sus, sunt disponibile criterii mai specializate, în funcție de care puteți căuta și filtra utilizatorii.

Avantaje

Aveți opțiunea de a bloca alți utilizatori. Aceasta înseamnă că nu vă vor putea vedea sau contacta.

Vă puteți alătura unui chat de grup.

Utilizatorii au, de asemenea, opțiunea de chat prin webcam. Acest lucru este excelent pentru interacțiunile vizuale pe care textul nu le poate captura.

Chaturile private sunt o caracteristică disponibilă.

Puteți profita de funcțiile avansate de filtrare și căutare a utilizatorilor.

Puteți utiliza evidențierea cu plată a profilului dvs.

Vă puteți crea propriul profil video în care vă puteți prezenta celorlalți și vă puteți descrie partenerul ideal.

Site-ul verifică e-mailul utilizatorilor (pentru a preveni conturile frauduloase).

Moderatorii vor verifica manual fotografiile pentru a aproba crearea profilului dvs. Aceasta este o caracteristică de securitate în plus pentru a impiedica persoanele să creeze conturi false sau să partajeze imagini explicite.

Dezavantaje

Site-ul nu este optimizat pentru dispozitive mobile, ceea ce înseamnă că poate fi dificil de utilizat pe telefoane și tablete (pagina poate să nu se adapteze pentru a se potrivi cu dimensiunea ecranului dispozitivului).

Site-ul nu oferă o aplicație descărcabilă pentru iOS în acest moment.

Site-ul nu oferă o descărcare a aplicației Android în acest moment.

Preț și opțiuni de abonament plătite - Cât costă abonamentul? Cuckold BBC este gratuit?

Cuckold BBC oferă opțiunea de abonament de probă cu plată.

Acest abonament de probă este reînnoit automat, deci trebuie să anulați înainte de sfârșitul perioadei de probă.

Cuckold BBC oferă opțiuni de abonament cu plată.

Acest abonament plătit este reînnoit automat, deci trebuie să anulați înainte de sfârșitul perioadei plătite dacă nu mai doriți să utilizați acest serviciu.

Cuckold BBC nu oferă un sistem bazat pe monede, prin care să plătiți pentru acțiuni, cum ar fi trimiterea de mesaje sau cadouri virtuale către alt utilizator.

Opțiuni de membru de probă

  • 5 Zile costă $ 7.28;
  • 1 Lună costă $ 51.03;

Opțiuni de membru plătite

  • 1 Lună costă $ 44.95;
  • 1 Lună costă $ 51.03;
  • 3 Luni costă $ 69.24;
  • 12 Luni costă $ 145.69;

Reduceri și cupoane cu coduri pentru Cuckold BBC

În prezent nu există cupoane sau coduri de reducere disponibile pentru Cuckold BBC.

Înregistrare - Cum să vă înregistrați pe Cuckold BBC?

Câmpul de informații pe care trebuie să îl completați pentru a vă înregistra pe Cuckold BBC este de lungime medie (conținând maximum 5-10 câmpuri).

Aplicații și versiuni mobile

Acest site de întâlniri nu a fost creat cu un design web sensibil la diverse ecrane. Aceasta înseamnă că formatarea poate apărea diferită pe mai multe dispozitive (telefon mobil, tabletă) și poate fi dificil de utilizat. Din păcate, nu există aplicații pentru dispozitive Android sau iOS în acest moment.

Confidențialitate și anonimat

Întâlnirile online se încadrează în general în categorii „publice” și „private”. În cazul întâlnirilor publice, toate profilurile utilizatorilor sunt vizibile, chiar și pentru utilizatorii neînregistrați. În schimb, site-urile private de întâlniri protejează anonimatul și confidențialitatea, făcând acest conținut indisponibil pentru utilizatorii care nu sunt înregistrați.

Profilurile de pe acest site sunt private și, prin urmare, sunt disponibile numai utilizatorilor de întâlniri înregistrați. Aceasta înseamnă că nimeni alții decât utilizatorii nu vă vor vedea profilul. Oricine nu este înregistrat pe acest site de întâlniri, de asemenea, nu va putea vedea că sunteți înregistrat acolo.

Prevenirea profilurilor false și a fraudei

Dacă vă înregistrați pe portalul Cuckold BBC, va trebui să confirmați e-mailul pe care l-ați introdus în timpul înregistrării. Aceasta servește drept protecție de bază împotriva creării de profiluri frauduloase și contribuie la o experiență globală pozitivă și sigură pe platformă.

Toate fotografiile și imaginile pe care utilizatorii le încarcă în profiluri fac obiectul unui proces de aprobare manuală (realizat de moderatori și angajați). Acest serviciu este conceput pentru a filtra fotografiile neautorizate (acestea pot fi fotografii de vedete, personaje animate, conținut explicit sau publicitate direcționată).

Termeni și condiții (TOS)

Acest site de întâlniri are Termenii accesibili (veți găsi un link către aceștia pe pagina principală). Vă recomandăm să îi citiți înainte de a vă înregistra. Deși textul poate fi lung, este important să vă familiarizați cu el.

Informații de contact

Site-ul de întâlniri Cuckold BBC este operat de Infinite Connections Inc., care este înregistrată în United States. Dacă doriți să contactați această companie, puteți utiliza următoarele detalii de contact:

  • Numele companiei: Infinite Connections Inc.;
  • Sediul central al companiei: 865 SW 78th Ave STE A100;
  • Cod poștal și oraș: 33324 Plantation;
  • Țară: United States;

Anularea calității de membru - Cum pot anula un cont plătit la Cuckold BBC?

Este important să știți cum să vă anulați abonamentul plătit, dacă ați ales să aveți unul. Pe Cuckold BBC, vă puteți anula contul online. Plățile se repetă automat, ceea ce înseamnă că va trebui să vă anulați contul manual dacă decideți că nu mai doriți să utilizați serviciul.

Anularea contului dvs. - Cum îmi șterg contul de pe Cuckold BBC?

Anularea contului dvs. pe Cuckold BBC se poate face oricând și gratuit. Acest lucru se poate face online. Dacă nu găsiți opțiunea de a vă anula contul, puteți contacta asistența pentru clienți, care vă va sfătui cum să faceți acest lucru. Calitatea de membru pe Cuckold BBC este plătită. Aceasta înseamnă că poate fi necesar să anulați abonamentele sau funcțiile plătite atunci când vă dezactivați sau ștergeți contul. În plus față de anularea contului dvs., aveți și opțiunea de a vă dezabona de la listele de discuții sau de la orice alte notificări, astfel încât să nu mai primiți alte știri de la Cuckold BBC.

Publicat de Cuckold BBC - 17.04.2021
Evaluare Cuckold BBC: 2.3 /

Recenzii și experiențe ale utilizatorilor cu Cuckold BBC

Scrieți-vă părerea despre Cuckold BBC

Încearcă să fii obiectiv și descrie-ți experiența reală pozitivă sau negativă