Cuckold Date

Cuckold Date recenzije 2021

Onlajn dejting generalno ima „javne” i „privatne” kategorije. U slučaju javnog upoznavanja, svi korisnički profili su vidljivi, čak i neregistrovanim korisnicima. Nasuprot tome, privatni sajtovi za upoznavanje štite anonimnost i privatnost tako što čine ovaj sadržaj nedostupnim korisnicima koji nisu registrovani. Cuckold Date je sajt za upoznavanje onih koji su zainteresovani za Dejting sa prevarenim muževima. Postoji ručni proces odobrenja za sve otpremljene fotografije profila. Ovo je dodatna bezbednosna funkcija koja osigurava da su nalozi stvarni (ne lažni) i da eliminiše bilo kakav sadržaj zasnovan na oglasima ili neprikladan materijal. To znači da ćete naći samo prave ljude koji žele da imaju stvarne kontakte i iskustva. Kako sajt ima potpuno responzivni dizajn (stranica će se prilagoditi veličini ekrana uređaja), možete da koristite uslugu na svom telefonu, tabletu ili računaru. Aplikacije trenutno nisu dostupne za iOS i za Android. Postoji premium opcija pretplate. Počinje od $44.95

Funkcija ili kako Cuckold Date radi?

Povremeno vam neko sa kim ne želite da se čujete može pisati. Ili, možda ćete dobiti mnogo poruka, mnoge od njih neželjene. Zato Cuckold Date nudi funkciju „blokiranja korisnika“. Ako se odlučite da koristite ovu funkciju, više nećete videti ni čuti tu osobu. Ovo je važan alat, posebno ako vam neko šalje neprikladan sadržaj, smeta vam ili ne poštuje pravila servisa u vezi sa ponašanjem. Pored toga, možete i prijaviti moderatorima sajta svakoga ko se ponaša neprikladno.

Možete koristiti grupno ćaskanje na ovom dejting sajtu. Svako ko je trenutno na mreži može da se pridruži grupnom ćaskanju. Pojedinačne grupe se često formiraju kako bi se olakšalo pronalaženje partnera istog uzrasta i seksualne orijentacije, i sa istim interesovanjima ili nečim drugim specifičnim (npr. horoskopski znak).

Ćaskanje preko veb kamere postaje sve važnije i važnije sada, nakon pandemije COVID-19. Imati poteškoće u sastajanju uživo dovele su do toga da mora postojati funkcionalan sistem za veb ćaskanje kako bi ljudi mogli međusobno da komuniciraju. Cuckold Date nudi uživo video ćaskanje tako da možete da vidite i razgovarate sa svojim izabranim partnerom.

Onlajn dejting ne bi mogao da postoji bez ćaskanja i razmene poruka. Cuckold Date daje korisnicima mogućnost slanja i prihvatanja pozivnica za ćaskanje. Ćaskanje takođe sadrži druge komunikacijske funkcije pomoću kojih možete da se izrazite (to uključuje emodžije, virtuelne poklone itd.).

Cuckold Date vam sada omogućava da dodate kratak video na svoj profil. Ovo je odličan način da se izdvojite i dobijete više pregleda. Možete se predstaviti i reći ljudima šta tražite. Takođe omogućava drugima da vas vide i čuju pre nego što odluče da stupe u interakciju sa vama.

Na Cuckold Date ima mnogo korisnika sa sličnim profilima i ponekad je teško privući dovoljno pažnje. Da li želite da budete vidljiviji da biste mogli da dosegnete do većeg broja korisnika? Ovaj sajt to omogućava zahvaljujući plaćenoj funkciji iskaza prioriteta. Videćete druge na višim pozicijama u pretrazi kako biste istakli svoj profil.

Možete pretraživati i filtrirati druge korisnike na sajtu prema osnovnim kriterijumima

  • Pol korisnika;
  • Godine korisnika;
  • Korisnici sa profilnim fotografijama;
  • Korisnici koji su trenutno na mreži;

Pored gore navedenih metoda, dostupni su i specijalizovaniji kriterijumi prema kojima možete pretraživati i filtrirati korisnike.

Prednosti

Možete blokirati odabrane korisnike.

Dostupna je funkcija grupnog ćaskanja. Ovo je koristan način se pronađu drugi korisnici sa sličnim interesovanjima.

Korisnici takođe imaju mogućnost da ćaskaju preko veb kamere. Ovo je odlično za vizuelne interakcije koje tekstualne poruke jednostavno ne mogu da prikažu.

Možete pozvati korisnike ili se pridružiti privatnom ćaskanju.

Možete iskoristiti prednosti naprednog filtriranja i mogućnosti pretraživanja korisnika.

Sajt nudi plaćena članstva kako bi se korisnicima pružila dodatna vidljivost čime bi im se povećale šanse za podudaranje.

Možete kreirati svoj video profil na kome se možete predstaviti drugima i opisati svog idealnog partnera.

Korisnički mejlovi se potvrđuju kako bi se sprečilo kreiranje lažnih ili prevarantskih naloga.

Moderatori ručno odobravaju fotografije korisnika (da bi sprečili lažne naloge i eksplicitne slike).

Sajt ima responzivni veb dizajn (ovo znači da nećete imati problem da ga koristite na mobilnim telefonima ili tabletima).

Nedostaci

Cuckold Date ne nudi aplikaciju za preuzimanje za iOS.

Sajt trenutno nema dostupnu aplikaciju za Android uređaje.

Cena i opcije Plaćenog članstva - Koliko košta članstvo? Da li je Cuckold Date besplatan?

Cuckold Date nudi opciju probnog plaćenog članstva.

Ovo probno članstvo se automatski obnavlja, tako da ga morate otkazati pre isteka probnog perioda.

Cuckold Date nui opciju plaćenog članstva..

Ovo plaćeno članstvo se automatski obnavlja, tako da ga morate otkazati pre isteka probnog perioda ako ne želite više da koristite ove usluge.

Cuckold Date ne nudi sistem zasnovan na novčićima u kome plaćate za radnje kao što su slanje poruka ili virtuelnih poklona drugom korisniku.

Opcije probnog članstva

  • 5 Dana košta $7.28;
  • 1 Mesec košta $51.03;

Opcije plaćenog članstva

  • 1 Mesec košta $44.95;
  • 1 Mesec košta $51.03;
  • 3 Meseca košta $69.24;
  • 12 Meseci košta $145.69;

Popusti i kodovi kupona za Cuckold Date

Trenutno nema dostupnih kupona ili kodova za popust za Cuckold Date.

Registracija – Kako se registrovati na Cuckold Date?

Deo sa informacijama koje morate da popunite da biste se registrovali na Cuckold Date je srednje veličine (sadrži maksimum 5-10 polja).

Aplikacija i mobilna verzija

Ovaj dejting sajt ima potpuno responzivni veb dizajn, tako da nećete imati problema da koristite njegove funkcije na svom mobilnom telefonu, laptopu ili tabletu. Nema dostupnih aplikacija za Android ili iOS uređaje.

Privatnost i anonimnost

Dejting sajtovi se generalno dele na javne i privatne. Za javni dejting, pregled svih korisničkih naloga je dostupan svima. Nasuprot tome, privatni dejting nudi viši nivo privatnosti i anonimnosti, jer je vaš profil dostupan samo registrovanim dejting članovima (niko drugi ne može da vidi vaš profil).

Neregistrovani korisnici ne mogu da vide informacije o vašem profilu. Ovo je da bi se zaštitila privatnost i osiguralo da samo ljudi sa kojima želite da komunicirate mogu da vide vaše podatke. Ovo pomaže u poboljšanju bezbednosti i zaštiti anonimnosti korisnika.

Sprečavanje lažnih profila i prevara

Ako se registrujete na portalu Cuckold Date, moraćete da potvrdite mejl koji ste uneli tokom registracije. Ovo služi kao osnovna zaštita od kreiranja lažnih profila i doprinosi ukupnom pozitivnom i bezbednom iskustvu na platformi.

Sve fotografije i slike koje korisnici postavljaju na profile podležu ručnom procesu odobravanja (koje sprovode moderatori i zaposleni). Ova usluga je dizajnirana da filtrira neovlašćene fotografije (to mogu biti fotografije poznatih ličnosti, animiranih likova, eksplicitan sadržaj ili ciljani advertajzing).

Uslovi za korišćenje i odredbe

Ovaj dejting sajt ima dostupne Uslove za korišćenje (link do njih ćete pronaći na glavnoj stranici). Preporučujemo da ih pročitate pre registracije. Iako tekst može biti dugačak, važno je da se upoznate sa njim.

Kontakt informacije

Ovim dejting sajtom Cuckold Date upravlja Infinite Connections Inc., registrovana u United States. Ako želite da kontaktirate ovu kompaniju, možete koristiti sledeće kontakt podatke:

  • Ime kompanije: Infinite Connections Inc.;
  • Sedište kompanije: 865 SW 78th Ave STE A100;
  • Poštanski broj i grad: 33324 Plantation;
  • Zemlja: United States;

Otkazivanje članstva – Kako da otkažem plaćeni nalog na Cuckold Date?

Možete da otkažete svoj nalog na mreži (onlajn) u bilo kom trenutku. Na Cuckold Date, uplate se automatski skidaju, što znači da ćete morati ručno da obrišete svoj nalog ako više ne želite da koristite uslugu.

Otkazivanje naloga – Kako da obrišem svoj nalog na Cuckold Date?

Otkazivanje profila na Cuckold Date je besplatno. To možete učiniti onlajn u odeljku za upravljanje/podešavanja profila ili možete kontaktirati korisničku podršku koristeći gore navedene kontakt detalje, gde će vas posavetovati kako da otkažete svoj profil. Članstvo na Cuckold Date se plaća. To znači da ćete morati da otkažete sve pretplate ili plaćene funkcije kada deaktivirate ili obrišete svoj nalog. Kada otkažete svoj nalog, takođe imate opciju da se odjavite sa mejling liste, tako da nećete primati neželjene mejlove ili novosti sa Cuckold Date.

Objavio Cuckold Date - 29. 3. 2021.
Cuckold Date ocena: 2.6 /

Recenzije korisnika i iskustva sa Cuckold Date

Napišite svoje mišljenje o Cuckold Date

Pokušajte da budete objektivni i opišite svoje stvarno pozitivno ili negativno iskustvo